Ne Yapıyoruz?

Ağız ve diş sağlınız için yei gelişmeleri takip ediyor ve sizlerin hizmete sunuyoruz.

Zirkonyum

Zirkonyum destekli porselen kaplamalar, alt yapı olarak metal yerine beyaz renge sahip olan zirkonyum alaşım kullanılan protezlerdir.

DEVAMI İÇİN...

İmplant

İmplant, çeşitli nedenlerle kaybedilen dişlerin yerine çene kemiğine yerleştirilen yapay titanyum diş kökleridir.

DEVAMI İÇİN...

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği, görünümünü güzelleştirmek isteyen hastaların sayısındaki artış diş hekimlerini estetik diş hekimliği alanında daha fazla gelişmeye yöneltmiştir.

DEVAMI İÇİN...

Porselen Kaplamalar

Estetik diş hekimliğinde amaç, kişinin yüzüyle uyumlu, doğala en yakın görünüm ve işlevini yerine getirebilecek yapay dişler yapmaktır.

DEVAMI İÇİN...

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız diş ve çene cerrahisi, gömülü dişlerle kistik yapıların çıkartılmasını, sert ve yumuşak dokularda düzeltmeleri, çene kırıkları ve kök ucu rezeksiyonları işlemlerini gerçekleştirir.

DEVAMI İÇİN...

Pedodonti

0-13 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı olarak korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal ve benzeri etkenlerin bu dişlerde oluşturduğu sorunların giderildiği diş hekimliği dalıdır.

DEVAMI İÇİN...

Periodontoloji

Periodontoloji, dişleri çevreleyen, dişin tutunmasını sağlayan yumuşak ve sert dokuların hastalıkları ve bunların tedavisi ile ilgilenen bir dişhekimliği dalıdır.

DEVAMI İÇİN...

Ortodonti

Ortodonti diş ve çene bozukluklarının teşhis, tedavi ve önlenmesidir.

DEVAMI İÇİN...

Endodonti

Endodonti diş pulpasına kadar ilerlemiş problemler ile ilgilenir. Enfeksiyon kaynağına bağlı olarak meydana gelen ağrı ya da hassasiyeti gidermeye yönelik tedaviler uygulanır.

DEVAMI İÇİN...

Beyazlatma

Öncelikle tıbbi endikasyon gereği olarak ve bir de estetik olarak uygulanan dişlerin rengini lazerle ve ışıkla açma işlemidir.

DEVAMI İÇİN...

Adres

Merkez Mah. Abdi İpekçi Cad. No: 50 34164 Güngören / İSTANBUL

Çalışma Saatleri

Pzt-Cuma 24 Saat
C.tesi 06.00 - 23.00
Pazar Kapalı

Çağrı Merkezi

+90 212 504 09 99

Sosyal Medya