HAKKIMIZDA

Mediadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İstanbul İli Güngören İlçesi Merkez Mahallesi Abdiipekçi Caddesi üzerinde 2018 yılı itibarı ile 250 metrekare kapalı alanda 4 adet Diş ünitesi, Panoramik röntgen, Periapikal röntgen ve uzman hekim kadrosu, tecrübeli, güler yüzlü personeli ile 08:30 –24:00 saatleri arasında halkımıza hizmet vermekteyiz.

Polikliniğimize ulaşım çok kolaydır. Ulaşım için metro, metrobüs, otobüs, minibüs ve tramvay kullanılmaktadır. Bahçelievler, Bakırköy ve Başakşehir gibi yerlerden otobüs ile Bağcılar Kabataş ve Zeytinburnu istikametinden ise Bağcılar tramvayı ile ulaşım sağlanmaktadır. Tramvay kullanılması halinde inilecek durak Soğanlı durağıdır.Komşu Sağlık kuruluş olarak Dişhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile İlgi Hastanesi, bulunmaktadır. Değerli Halkımız Web sitemizi ziyaret ederek kurumumuz ve hekimlerimiz hakkında bilgi alabilir ve 0212 5040998 telefonla randevu sistemini kullanarak hekimlerimizden kolaylıkla randevu alabilirler.

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

Mediadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz, çağdaş yaklaşım ve modern teknolojiyle donatılmış klinikleri ile hasta memnuniyeti ve hasta haklarını ön planda tutarak güler yüzle halkımıza en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Mediadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kendi alanında uzman hekim kadrosuyla ile teknolojinin ulaştığı son noktadaki nitelikli alt yapı ve cihazlarla donatılmış kliniklerimiz, radyoloji bölümümüz ve bekleme salonumuzla hastalarımıza huzurlu bir ortam oluşturmakta ve tedavilerini başarıyla sonuçlandırmaktayız.

Mediadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, her zaman birinci hedefimiz hastalarımıza uluslararası standartlarda, ileri teknolojiye sahip donanımlarla daima en iyi ve en kaliteli şekilde hizmeti vermek ve hasta memnuniyetinin en üst düzeyde olduğunu görmek gurur kaynağımız olacaktır.

Menü